Żaluzje elewacyjne

Nowoczesny design wraz z możliwością sterowania systemami żaluzji znacznie podnoszą standard wykończenia domu. Stosuje się je przy oknach o dużym nasłonecznieniu, tworząc barierę przeciwsłoneczną, termiczną oraz dźwiękową. Dzięki możliwości zastosowania czujników deszczu, wiatru i nasłonecznienia możemy je użytkować o każdej porze roku podczas dowolnie zmieniających się warunków atmosferycznych. Napęd pozwala nam na automatyczne sterowanie żaluzjami z poziomu przycisku naściennego, pilota oraz aplikacji na smartfonie.

System Z90 Box

Przeznaczony do okien o dużych powierzchniach. Zbudowany jest z kasety podtynkowej, którą należy wykończyć tynkiem. Lamele w kształcie litery Z. Możliwy jest montaż na profilach samonośnych, gdzie skrzynka wsparta jest na pionowych prowadnicach z aluminium. Kolor lakierowania na dowolny RAL. Stosuje się napęd elektryczny. Maksymalne gabaryty żaluzji fasadowej: szerokość 4,5 m x wysokość 3,5 m.

System C80

Możliwość montażu podtynkowego, a także jako konstrukcji samonośnej. Lamelki w kształcie litery C z zawiniętymi brzegami zapewniającymi dodatkową wytrzymałość. Dzięki prowadnicom z ekstrudowanego aluminium zacienienie pomieszczeń jest maksymalne. Kolor lakierowania na dowolny RAL. Sterowanie ręczne lub za pomocą napędu. Maksymalne gabaryty żaluzji fasadowej: szerokość 4,5 m x wysokość 5,0m.